Дерев'яні столи для кухні: переваги, які варто знати

Центральна частина кухні - це стіл, за яким збирається сім'я і гості. Сучасний меблевий ринок пропонує безліч видів столів з різноманітних матеріалів: скляні, пластикові, металеві, дерев'яні, зі шпону. Але класикою вважаються дерев'яні столи для кухні. Про їхні переваги ми і поговоримо.

Дерев'яні столи для кухні: вічна класика

Незважаючи на те, що найсучаснішими рішеннями в наш час є столики зі скла та металу, дерев'яні столи не здають свої позиції. Вони ніколи не виходять з моди. Адже вироби з дерева несуть в собі неповторну енергетику природи, наповнюючи приміщення теплом, красою і затишком.

Дерев'яні меблі створююють сприятливий мікроклімат в квартирі або будинку. Коштують столи з дерева трохи дорожче аналогів з пластику або ДСП, але це правильне вкладення грошей.

Переваги дерев'яних столів:

• Висока міцність - саме дерев'яні столи вважаються найміцнішими.
• Екологічність - дерев'яні столи не виділяють шкідливих речовин. Натуральне дерево безпечне для здоров'я, воно виділяє оздоровлюючі речовини.
• Естетичний зовнішній вигляд - дерев'яні меблі виглядають дуже благородно, елегантно і презентабельно. Вироби з дерева свідчать про забезпечене життя і високий статус.
• Довговічність - термін служби меблів змінюється не роками, а десятиліттями. А в разі поломки, дерев'яний стіл легко полагодити.
• Різноманітність дизайнерських рішень - на ринку представлений величезний вибір кухонних столів з натурального дерева різних відтінків і форм. Дерево можна комбінувати з іншими матеріалами для створення дуже цікавих і стильних рішень. За формою столи можуть бути круглими, прямокутними, овальними, квадратними.

Які дерев'яні столи кращі?

Перше місце займають дерев'яні столи з деревини дуба. Вони дуже міцні і мають благородний зовнішній вигляд. Меблі з дуба виглядають шикарно і багато. Дуб в інтер'єрі - справжня ознака розкоші. На другому місці знаходяться вироби з бука. Вони також виглядають благородно і мають високі експлуатаційні характеристики. Дерево дуба і бука прекрасно піддається тонуванню. Тому ви можете втілити будь-які дизайнерські рішення.

Купити дерев'яні столи для кухні ви можете в інтернет-магазині "Смерека". Ми пропонуємо великий вибір столів різних форм, конструкцій і дизайну. Всі меблі, які ми реалізуємо, відповідають високим стандартам якості. Вони привнесуть атмосферу затишку і гармонії у ваш будинок. З усіх питань звертайтеся до наших менеджерів за контактними телефонами.