Ліжко підліткове: за Вами — якість, за дитиною — дизайн

Дитяче ліжечко вже замале для Вашої дитини? Це означає, що меблі в дитячій кімнаті терміново має поповнити ліжко підліткове. Ви знаходитесь у непростій ситуації. Перше дитяче ліжечко своєму немовляті обирали самостійно. Тепер же доведеться врахувати побажання нової особистості, в якої вже сформувалися власні смаки. Зрозуміло, дитина буде звертати увагу тільки на дизайн, керуючись законами свого власного ще фантастичного уявлення про світ, в який нове ліжко має вписатись ідеально. В цьому Ви повинні піти на поступки.

Пам'ятайте! Ліжко, яке обрала сама дитина, щодня позитивно впливатиме на її настрій. У всьому іншому розібратись повинні саме Ви. На що ж звернути увагу?

Матеріали виготовлення

- Пластик. Ліжка для дітей, виготовлені з цього матеріалу, можуть бути якої завгодно форми і кольору. І, можливо, фіолетовий космічний корабель відразу впаде в око майбутньому космонавту. Але попередьте відразу юного мрійника — при першій серйозній сутичці з інопланетянами він може дати тріщину. Міцність не належить до сильних сторін пластика. Як і його екологічність. Згадайте, скільки Ви чули негативу про пластикові іграшки.

- ДСП (деревостружкова плита). Цей матеріал міцний, шурупи і цвяхи тримаються в ньому відмінно. Меблі з ДСП найдешевші, бо є поєднанням деревних стружок зі смолами формальдегідів. Саме постійного контакту дитини з останніми Ви б не хотіли так само, як контакту з войовничими інопланетянами.

- МДФ( від англійського MDF - Medium Density Fiberboard, деревостругана плита середньої щільності). В цьому матеріалі частинки дерева скріплюються парафіном і лігніном, що є абсолютно безпечними речовинами. Меблі, виготовлені з МДФ, не бояться вологості і теж є достатньо міцними.

- Дерево. Екологічність, міцність, довговічність, зовнішній вигляд — суцільні переваги цього матеріалу. Заплатити за ліжко підліткове з натурального дерева доведеться більше, але ціна, поділена на термін служби (не менше 20 років), все одно дасть позитивний результат. Будь-які меблі для дитячої кімнати з дерева — найкращий вибір.

Конструкція

З метою економії місця, багато батьків надають перевагу розкладним диванам або кріслам-ліжкам. Але лікарі радять думати не про зайві квадратні метри, а про фізіологічні особливості підростаючого організму. Підлітки повинні спати на суцільній рівній поверхні, без будь-яких стиків. Тому будь-яке ліжко для підлітка має бути доповнене ортопедичним матрацом, жорстким, або середньої жорсткості. Оптимальний розмір одного спального місця - 190 см на 120 см. Рекомендована висота поверхні ліжка - 40-45 см від підлоги. Цим основним вимогам відповідають наступні конструкції.

- Звичайне односпальне ліжко. Класика, яку можна доповнити висувними нижніми ящиками для постільної білизни та іграшок. Це сприятиме підтриманню порядку в дитячій кімнаті.

- Ліжко - трансформер. Якщо ж все-таки площа кімнати не дозволяє ефективно розмістити односпальне ліжко, то цей варіант виявиться оптимальним. Повноцінне односпальне місце вдень, за допомогою легких у користуванні механізмів, перетворюється в звичайну шафу, або письмовий стіл.

- Двоярусне ліжко. Дизайн дитячої кімнати для двох дітей, в більшості випадків, передбачає наявність саме цієї конструкції. Почерговість спання на верхньому поверсі - буде основною темою дитячої дипломатії. Коли діти підростуть -двоярусне ліжко легко перетвориться на два односпальних.

Якщо Ви осилили теорію — час перейти до практики. Для цього зайдіть на сайт меблевої студії «Смерека», оберіть ліжко для підлітка та зробіть замовлення. Наші консультанти швидко проведуть Вас дорогою від вибору, до захопленого дитячого «Вау!»

Ми хочемо, щоб Ваші побажання дітям «На добраніч» здійснювалось щоночі.